Strona Główna ˇ Forum ˇ Zdjęcia ˇ Teksty ˇ Szukaj na stronieSobota, Wrzesień 21, 2019
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Wszystkie teksty
  Mapa serwisu

Ilustracje
  Galeria zdjęć
  Album
  Stare mapy
  Stare pieczęcie

Teksty
  Historia
  Przodkowie
  Czasy Pawlikowskich
  Czasy przedwojenne
  II wojna światowa
  Po wojnie
  Zasłużeni Milnianie
  Adolf Głowacki:
Milno - Gontowa
  Ze starych gazet

Plany zagród
  Mapka okolic Milna
  Milno - Bukowina
  Milno - Kamionka
  Milnianie alfabetycznie
  Gontowa
  Gontowianie alfabetycznie

Literatura
  papierowa
  z internetu

Linki
  Strony o Kresach
  Przydatne miejsca
  Biblioteki cyfrowe

Konktakt
  Kontakt z autorami

Na stronie
Milno na Podolu
Najnowszy użytkownik:
sszalescy
serdecznie witamy.

Zarejestrowanych Użytkowników: 145
Nieaktywowany Użytkownik: 0

Użytkownicy Online:

sierp 1 dzień
Kazimierz 3 dni
maria 1 tydzień
AgnieszKal 1 tydzień
Adolf 1 tydzień
zenekt 2 tygodni
MarianSz 2 tygodni
maciejm 9 tygodni
Remek 9 tygodni
Aneta13 tygodni

Gości Online: 6

Twój numer IP to: 35.173.47.43

Artykuły 330
Foto Albumy 63
Zdjęcia w Albumach 1864
Wątki na Forum 40
Posty na Forum 111
Komentarzy 532
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Zagłosuj na nas

KRESY

cz.22. ALFABETYCZNY WYKAZ UJĘTYCH W KSIĄŻCE OSÓB
Adolf Głowacki:
"NIEZWYKŁE CZASY, LUDZIE I ZDARZENIA..." Szczecin 2013



22. ALFABETYCZNY WYKAZ UJĘTYCH W KSIĄŻCE OSÓB


Przy wszystkich podane są numery rozdziałów, w których występują.

1. Baran Emilia-Barany – Kamionka, Stary Łom – 11 # Bukowski Zygmunt -9
2. Baran Franciszek-Piki – Kamionka, Rogoziniec -5,7,20
3. Baran Maria-Jindruszki - Bukowina – 10
4. Baran,Kulpa Maria-Barany – Kamionka, Stary Łom, Chojnóów – 10
5. Baran Mikołaj-Barany – Kamionka, Stary Łom, Konradów – 9,10
6. Baran Rozalia-Barany – Kamionka, Stary Łom, Konradów, Bojków – 6
7. Berezijowie-Dziordzio – Bukowina, Rola k.Białogardu – 9,10
8. Białowąs Jan – Ihrowica, Końskowola – 10
9. Bieniaszewscy-Kupki – Kamionka, Bojków – 9,10,13,16,20
10. Bieniaszewski Tadeusz-Filki - Kamionka – 9
11. Bieniaszewski Władysław-Bieniaszewscy – Gontowa, Sopot – 13,20
12. Biedrzycki Aleksander – Bukowina, Różańsko, Barlinek – 16
13. Czapla Anna-Krakowiak - Bukowina – 10
14. Czapla Antoni-Krakowiak - Bukowina – 7,10
15. Czapla Piotr-Zadrogi – Bukowina, Lutol Suchy – 10
16. Czapla Bronisław-Gruszka – Kamionka, Czarnówek, Brójce – 15
17. Czapla Jan-Czwórak – Bukowina, Czarnówek, Chlastawa – 7
18. Czapla Piotr-Czwórak – Bukowina, Czarnówek, Świdwin – 10,15,19
19. Czapla Sebastian-Macuły – Kamionka, Sulimierz – 7
20. Ks. Czapla Stanisław-Czapli – Bukowina, Wadowice– 7
21. Czapliński Mikołaj + Józef-Iwaneńki – Bukowina, Wierszczyca – 7,12
22. Czerniawski Włodzimierz, watażka UPA – Czernica, Nowa Ruda – 9,16
23. Dajczak Wawrzyniec – Reniów, k.Przemyśla – 5,7,20
24. Dec Adolf-Krawcy – Bukowina, Rogoziniec – 10,17 # Dec Paweł – 12
25. Dec Agnieszka (nazw.panieńskie) - Krasowiczyna – 10
26. Dec Antoni-Chajasi – Kamionka, Rogoziniec– 10,17
27. Dec, Letka Stefania-Chajasi – Kamionka, Rogoziniec, Pacholęta– 10
28. Dec Antoni-Bobyk – Kamionka-Parcelacja, Sybir– 7,9
29. Dec Anna-Czumaki - Kamionka - 10
30. Dec Bronisława-Pawłusi – Bukowina, Pacholęta – 10
31. Dec Józef-Pawli – Bukowina, Czarnówek, Pacholęta – 15
32. Dec Maria-Krawcy – Bukowina, Rogoziniec, Szczecin - 9
33. Dec Mieczysław-Krawcy – Bukowina, Rogoziniec – 7,10,16,17
34. Dec Mikołaj-Boguszy – Kamionka, Rogoziniec – 7,16,17
35. Dec Mikołaj-Dynysy – Kamionka-Parcelacja, Sulimierz – 7
36. Dec Piotr-Boguszy – Kamionka – 10
37. Dec Rozalia-Krawcy – Bukowina, Rogoziniec – 5,7
38. Dec Władysław-Marcijasi – Kamionka, Rogoziniec, Międzyrzecz - 20
39. Dżul Andrzej-Dżuli – Bukowina, Rogi, USA – 10,11
40. Dzul Piotr-Dżuli – Bukowina, Dąbrówka, Wrocław - 11
41. Ks. Fijałkowski Stanisław – Nowy Poczajów, Podkamień – 9
42. Futryk Piotr-Futryk - Bukowina – 7,10,11
43. Gaździcki Antoni-Szewcy – Bukowina, Pacholęta – 15 # Gross Tadeusz -9
44. Gaździcki Józef-Lisy – Bukowina, Brójce Lub. - 7
45. Głowacka Anna, Tomasz-Pawłusi – Bukowina, Pacholęta – 5,7,19
46. Głowacki Antoni-Rarogi – Bukowina, Wierszczyca – 10
47. Głowacki Czesław-Pacholęta – 15,17
48. Głowacka,Suchecka Anna-Suchekie - Bukowina– 7
49. Głowacki Jan (Stary Pawłuś) -Pawłusi - Bukowina – 11,20
50. Głowacki Justyn-Pawłusi - Bukowina – 5
51. Głowacka, Majkut Maria-Pwłusi – Bukowina, Pacholęta,Toruń – 9,11
52. Głowacka Maria-Byczki - Gontowa – 10
53. Głowacki Michał-Pawłusi – Bukowina, Pacholęta – 7,12,15,17
54. Głowacki Piotr-Giery-Bukowina, Gotha, Pacholęta - 8,13,15,17
55. Głowacki Sebastian-Pawłusi – Bukowina, Donbas – 11
56. Głowacka Stanisława-Giery-Bukowina, Pacholęta – 7,10,15,20
57. Głowacki Władysław-Pawłusi – Bukowina, Rosja – 11
58. Góral Antoni-Klińki – Bukowina, Lutol Suchy, Gorzów – 10
59. Góral Marcin-Klińki - Bukowina - 9
60. Hawryszczak Jan (stary)-Kudyndy – Bukowina, Brójce Lub. – 7,10
61. Hawryszczak Jan (młody)-Kudyndy – Bukowina, Brójce Lub. – 16
62. Hawryszczak Józef-Kudyndy - Bukowina – 8
63. Hawryszczak Michał (Michałeczek) -Jantoszki - Bukowina – 7,20
64. Kaczmarczyk Józef-Pacholęta - 15
65. Kawalerka – Przemyślany,Pacholęta – 15
66. Kliniecki Jan-Podhaniuk – Bukowina, Wołyń – 5
67. Krąpiec Antoni-Franusi – Bukowina, Rosja, Brójce Lub. – 7
68. Krąpiec Bronisław-Krzomci – Kamionka, Sulimierz, Myślibórz – 10
69. Krąpiec Franciszek-Hrycki – Kamionka, Sulimierz – 16
70. Krąpiec Jan-Krzomci - Bukowina – 9
71. Krąpiec Jan -Pawłowskie – Bukowina-Paświsko, Pacholęta – 7,15
72. KrąpiecJózef-Pawłowskie -Bukowina, Pacholęta– 10,15,16,17,19
73. Krąpiec Józef-Kwatyrka – Bukowina, Czarnówek, Zaborze – 7
74. Krąpiec Katarzyna-Jantoszki – Bukowina, Dzierzgów – 10
75. Krąpiec Mieczysław - Berezowica, KUL Lublin – 4
76. Krąpiec Mikołaj-Krzomci - Kamionka - 5
77. Krąpiec Sebastian (ortopeda)-Krzomci - Kamionka – 5
78. Krąpiec Stanisław-Jantoszki – Bukowina, Dzierzgów – 12
79. Krąpiec Tomasz-Krzomci – Kamionka, Bojków – 9,11
80. Kubów Władysław – Berezowica, Warszawa – 9
81. Kułajowa – Krasowiczyna – 10
82. Kwaśnicki Jan – Gaje, Bojków – 12
83. Letki Antoni-Giery - Bukowina – 7
84. Letki Antoni-Gierka – Bukowin, Niemcy, Bukowina - 13
85. Letcy Piotr i Anna-Szeligi – Bukowina, Gołkowice, Australia – 7
86. Letki Jan - Stary Kuczyrawy – Bukowina, Biskupice – 7
87. Letki Józef-Botiuk – Bukowina-Okop, Pacholęta, Dębno Lub.– 12,17
88. Letka Maria-Janycha, Jantoszki – Bukowina, Stary Dwór – 7
89. Letka Maria-Botiuczka – Bukowina-Okop, Pacholęta, Dębno Lub. – 10,20
90. Letka Michalina-Giery – Bukowina, Pacholęta – 7,10,17
91. Letki Paweł-Wójtuła – Bukowina-Las – 7
92. Letki Piotr-Giery - Bukowina - 7
93. Letki Stanisław-Botiuk – Bukowina-Okop, Pacholęta, Szczecin– 13,16
94. Letki Szczepan-Giery – Bukowina, Pacholęta – 7,16
95. Letki Władysław-Botiuk – Bukowina, Pacholęta, Szczecin, Dębno – 15,19
96. Letki Władysław-Giery – Bukowina, Pacholęta – 15,19
97. Letki Władysław-Wójtuła – Bukowina, Zielęcice – 10
98 Lis Mikołaj-Kogut – Bukowina, Pleszew – 7
99 Łoik Józef-Szweryda – Kamionka, Sulimierz, Szczecin– 7,9
100. Łucyk Maria-Szwerydy – Kamionka, Tomaszów Lub. – 11
101. Majkut Anna-Łuci – Bukowina, Pacholęta - 10
102. Majkut Franciszek-Łuci – Bukowina, Pacholęta – 10,17,19
103. Majkut Jan-Łuci – Bukowina, Pacholęta – 13,17
104. Majkut Jan-Pacholęta, Toruń – 17
105. Majkut Marcin-Karaimy – Kamionka, Dzierzgów, Myślibórz – 7,17
106. Majkut Piotr-Łuci – Bukowina, Pacholęta, Toruń – 12,17
107. Majkut Piotr-Miśki – Kamionka, Pacholęta – 10,15
108. Maliszewski Antoni-Zahnibida – Bukowina, Ołdrzychowice – 7
109. Maliszewski Józef-Krawcy – Bukowina, k.Lipian – 10
110. Maliszewski Władysław-Zahnibidy – Bukowina, Ołdrzychowice – 10
111. Maliszewska Maria-Krawcy – Bukowina, Rogoziniec - 5
112. Marcinków Aniela-Kaziury – Bukowina, Różańsko, Barlinek – 16
113. Marcinków Bronisław-Kaziury – Bukowina, Różańsko – 9,16
114. Marcinków Jan-Kaziury - Bukowina – 8
115. Marcinków Józef-Kaziury – Bukowina-Las, Bojadła – 10
116. Marcjasz Piotr-Bazyli – Bukowina, Pacholęta, Lubicz- 16
117. Marcjasz Stanisław-Krzywy – Kamionka, Olsztyńskie – 7
118. Marcjasz Sławomir-Bazyli – Bukowina, Pacholęta, Polesiny - 15
119. Marcjasz Władysław-Bazyli – Bukowina, Pacholęta – 10,16
120. Ks.Markiewicz Aleksander – Bukowina, Bojków – 7,9,10,20
121. Markowicz Maria - Pacholęta – 20
122. Mateuszki-Lis, Pawłowski – Bukowina, Dzierzgów– 10
123. Mazur Anna i Karol-Rarogi – Bukowina, Brójce Lub. – 7,10
124. Mazur Bronisław-Rarogi – Bukowina, Brójce Lub. – 9
125. Mazur Anna-Jindruszki – Bukowina, Rogoziniec - 10
126. Mazur, Stolf Maria-Rarogi – Bukowina, Brójce Lub. – 10
127. Miazgowska Rozalia-Miazgowscy - Gontowa – 10
128. Michalski Czesław – Gryfino - 15
129. Mikołajczyk Stanisław – Poznań, USA, Poznań - 16
130. Mykytów Władysław-Miśki - Kamionka – 10
131. Nadkryniczni – Bukowina-Las, Polska –10
132. Niedopytalski Albin-Kowale – Gontowa, Bolestraszyce – 9
133. Nowak Józef – Pacholęta, Widuchowa – 15
134. Olejnik Alfons-Dynysy – Kamionka-Parcelacja, Ołdrzychowice – 7
135. Olejnik Józef-Kseńka - Bukowina, Lutol Suchy – 12
136. Olszewska Anna-Zielonego – Gontowa – 10
137. Olszewska Józefa-Zielonego– Gontowa, Prążeń – 10
138. Pawlikowscy – Milno, Lwów - 5,6
139. Pawłowski Franciszek-Franek Baszczyn – Bukowina, Pasieki, Pacholęta - 16
140. Pawłowski Jan-Giery - Bukowina – 7
141. Pawłowski Józef-Baszczyne – Bukowina, Lutol Suchy, Wschowa - 10
142. Pawłowski Longin-Giery-Bukowina,Jarczów,Kuźnia Rac., Głubczyce- 7,10
143. Pawłowski Tadeusz – Dąbrówka Wlkp, Międzyrzecz – 20
144. Pawłowski Władysław-Czereszeńka – Kamionka, Bojków, Gliwice– 10
145. Pomysowie – Podliski, Polska - 10
146. Prus Edward – Załoźce, Bojków, Gliwice – 10
147. Sagat Jan-Sagat - Kamionka – 12
148. Schodnik Joanna – Nowa Wieś, Pacholęta – 15
149. Suchecka Melania-Małanka - Bukowina – 10,11
150. Sigal Leizer-Wuzer - Bukowina - 5
151. Szeliga,Bajowska Genowefa-Byczki – Gontowa,Czarnówek, Pacholęta – 10
152. Szeliga Jan-Bartosi – Gontowa, Zabrze, Szczecin – 12,20
153. Szeliga Jan-Szeligi – Bukowina-Okop, Stary Dwór – 7
154. Szeliga Michał-Ficzko – Bukowina-Paświsko, Stary Dwór – 7,10
155. Szeliga Mikołaj-Dragany - Bukowina – 7,10
156. Sylwestrowy mord – Bukowina, Kamionka – 10
157. Syrotiuk Piotr-Syrotiuki – Bukowina, Stary Dwór– 10,11
158. Ks. Szczepankiewicz Stanisław – Ihrowica – 9,10
159. Ks. Szklarczyk Wiktor – Załoźce, Sarnaki Dolne – 5,20
160. Szymków Józef-Basienty – Bukowina-Paświsko – 7,12
161. W.Siemaszko, J.Turowski - Wołyń - 9
162. Worobiec Antoni – Trościaniec, Zielona Góra – 7
163. Władyka Hryhorko (Grzegorz)-Kobylan – Bukowina-Las - 7
164. Ks. Wróbel Adam – Załoźce, Mogielnica, Sybir, Londyn – 7,20
165. Zając Anna-Gałuszy – Bukowina, Łosiniec – 12
166. Zając Anna-Szeligi – Bukowina, Zborów – 10,12
167. Zając Antoni-Bazyli – Bukowina-Paświsko, Bojków - 7
168. Zając Ludwika-Bazyli – Bukowina, Pacholęta, Francja – 5,10
169. Zając Władysław – Kamionka-Parcelacja, Jasieniec, Goruńsko – 10,16
170. Zaleski Andrzej-Pitrzyniec – Bukowina, Czarnówek, Pacholęta – 7,13,16
171. Zaleski Bronisław-Pitrzyńcy - Bukowina-Paświsko, Brójce Lub. – 16
172. Zaleska Emilia-Franusi – Bukowina, Rogoziniec – 10
173. Zaleski Franciszek-Czyrwińskie – Bukowina, Kraków, Rosja, Kraków – 8
174. Zaleski Jan-Czyrwińskie-Bukowina, Rogoziniec, Warsz.- 7,8,10
175. Zaleski Jan-Zaleski ( ludowiec) – Kamionka, Bojków – 5,6,7,8,16
176. Zaleski Józef-Czyrwińskie – Bukowina-Paświsko, Rosja, Kosieczyn – 8
177. Zaleski Józef-Bogacz – Bukowina, Biskupice – 10
178. Zaleska Maria – Rogoziniec, Wrocław – 4,5,17,20
179. Zaleska Maria, Michał-Zalescy - Kamionka - 9
180. Zaleska Maria – Łanowa – Kamionka, Bojków– 6,7,10,20
181. Zaleski Paweł – Kamionka, Lwów, USA – 8,16
182. Zaleski Paweł-Franusi – Bukowina, Rogoziniec – 17
183. Zaleski Stanisław-Kudyndy – Bukowina, Rogoziniec 17
184. Zaleski Stanisław-Zalescy - Kamionka – 9
185. Zaleski Szczepan-Pitrzyńcy – Bukowina-Paświsko, Brójce Lub. – 7,16
186. Zaleski Wacław-Maciołki – Bukowina, Rogoziniec, Międzyrzecz – 13,20
187. Zaleski Zbigniew – Rogoziniec, Lublin KUL – 17,20
188. Zawadzka Agnieszka-Jantoszki - Bukowina – 7
189. Zawadzki Bronisław-Jantoszki – Bukowina, Pacholęta – 7,15
190. Zawadzki Józef-Jantoszki-Bukowina,Pacholęta,Lisie Pole. 7,17,19
191. Zawadzki Jan – Pacholęta, Szczecin - 17
192. Zawadzki Mikołaj-Jantoszki – Bukowina, Pacholęta – 7,9
193. Zawadzka Stefania-Jantoszki – Bukowina, Tomaszów Lub. – 11
194. Ks.Zawadzki Stanisław-Jantoszki – Bukowina, Pacholęta, Nysa – 17
195. Zawadzki Tomasz-Jantoszki - Bukowina– 7
196. Zakrzewska Józefa – Kamionka, USA– 7
197. Żydzi mileńscy – 5,9
198. ks. Walerian Dziunikowski – 19,20
199. Andrzej Stawarski, budowniczy kocioła – 20




Adolf Głowacki:
NIEZWYKŁE CZASY, LUDZIE I ZDARZENIA...

 

 

następna
część



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Copyright ©Grupa Przyjaciół Milna. Wykonanie: Remek Paduch & Kazimierz Dajczak 2008-2018