Strona Główna ˇ Forum ˇ Zdjęcia ˇ Teksty ˇ Szukaj na stronieSobota, Grudzień 16, 2017
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Wszystkie teksty
  Mapa serwisu

Ilustracje
  Galeria zdjęć
  Album
  Stare mapy
  Stare pieczęcie

Teksty
  Historia
  Przodkowie
  Czasy Pawlikowskich
  Czasy przedwojenne
  II wojna światowa
  Po wojnie
  Zasłużeni Milnianie
  Adolf Głowacki:
Milno - Gontowa
  Ze starych gazet

Plany zagród
  Mapka okolic Milna
  Milno - Bukowina
  Milno - Kamionka
  Milnianie alfabetycznie
  Gontowa
  Gontowianie alfabetycznie

Literatura
  papierowa
  z internetu

Linki
  Strony o Kresach
  Przydatne miejsca
  Biblioteki cyfrowe

Konktakt
  Kontakt z autorami

Na stronie
Milno na Podolu
Najnowszy użytkownik:
tgumienny
serdecznie witamy.

Zarejestrowanych Użytkowników: 132
Nieaktywowany Użytkownik: 0

Użytkownicy Online:

zenekt02:00:37
Kazimierz 1 tydzień
maria 2 tygodni
sierp 2 tygodni
Walentynski 2 tygodni
Mariya 3 tygodni
Remek 6 tygodni
ravb 8 tygodni
kasia3120 tygodni
zalz23 tygodni

Gości Online: 1

Twój numer IP to: 54.90.92.204

Artykuły 330
Foto Albumy 61
Zdjęcia w Albumach 1821
Wątki na Forum 40
Posty na Forum 111
Komentarzy 524
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Zagłosuj na nas

KRESY

Spis alfabetyczny Milnian
[źródło: praca Pana Adolfa Głowackiego "Milno - Gontowa. Informacje zebrane od ludzi starszych - urodzonych na Podolu, wybrane z opracowań historycznych i odtworzone z pamięci". Szczecin 2008.]

Spisy według numerów zagród zamieszczamy oddzielnie,
tu jest link do zagród Bukowiny .......... a tutaj link do zagród Kamionki


MILNO
Alfabetyczny spis właścicieli zagród wg stanu z 1944 r.

Nazwisko i imię gospodarza

Przezwisko, nazwa rodziny

Nr

Miejsce osiedlenia

Albański Błażej

Rudy Błażek

Bukowina 107

zmarł

Baran Anna

Barany

Kamionka 75

Stary Łom

Baran Franciszek

Piki

Kamionka 23

Kosieczyn

Baran Jan

Żyłany

Kamionka 2

k. Byczyny

Baran Józef

Baran

Bukowina 158

Kosieczyn

Baran Józef

Mocny

Bukowina 45

Rogoziniec

Baran Leon

Barany

Bukowina 38

Wrocław - żona

Baran Mikołaj

Barany

Kamionka 76

Konradów

Baran Mikołaj

Barany z Łanu

Bukowina 162

Pleszew

Baran Mikołaj

Jindruszki

Bukowina 22

Rogoziniec

Baran Stanisław

Pitrowskiego S.

Bukowina 27

Rogoziniec

Baran Wincenty

Baranów Wicyk

Bukowina 56

Gołkowice

Berezij Jan

Byryzij

Bukowina 31

Rola

Bezkorowajny Antoni

Demki

Kamionka 133

Ukrainiec

Bezkorowajny Antoni

Iwasyki

Kamionka 89

Ukrainiec

Bezkorowajny Demko

Demko

Kamionka 106a

Ukrainiec

Bezkorowajny Jan

Iwasyki

Kamionka 98

Ukrainiec

Białowąs

Trymbulaki

Kamionka 161

Dłużek

Biedrzycki Aleksander

Biedrzycki

Bukowina 1

Barlinek

Bieniaszewski Andrzej

Bieniaszewski

Kamionka 27

Lutol Suchy

Bieniaszewski Antoni

Boguszy

Kamionka 10

żona została

Bieniaszewski Jan

Boćko

Kamionka 28

Sulimierz

Bieniaszewski Jan

Stasi

Kamionka 32

Rogozinlec

Bieniaszewski Józef

Boguszy

Kamionka 49

Łagowiec

Bieniaszewski Józef

Krzywy

Kamionka 154

Kuźminek

Bieniaszewski Michał

Łachman

Kamionka 97

Lutol Suchy

Bieniaszewski Mikołaj

Bieniaszewski

Bukowina las 172

Lutol Suchy

Bieniaszewski Mikołaj

Boguszy

Kamionka 84

został

Bieniaszewski Paweł

Kupki

Kamionka 138

Bojków

Bieniaszewski Piotr

Filki

Kamionka 31

Sulimierz

Bieniaszewski Szczep.

Kudyndy

Bukowina 157

Bojków

Bieniaszewski Wojciech

Kubuni

Kamionka 118

Gołkowice

Bobowski Franciszek

Bubowski

Bukowina 121

zmarł

Bodnar Jacek

Boćko

Kamionka 109

Ukrainiec

Bodnar Mikołaj

Hurodni

Kamionka 130

Ukrainiec

Bojko Maria

Bojko

Kamionka 93

została

Borodiuch Paweł

Botiuki

Kamionka 132

Ukrainiec

Botiuk Mikołaj

Botiukk

Bukowina 13

Rogoziniec - córka

Botiuk Wiktor

Wiktorko

Kamionka 25

Ukrainiec

Buła Antoni

Macuły

Kamionka 6

Bojków

Chamraj

 

Bukowina las 183

Ukrainiec

Czapla Antoni

Krakowiak

Bukowina 144

zamordowani

Czapla Antoni

Macuły

Kamionka 17

Jeżów

Czapla Antoni

Zadrogi, Byncały

Bukowina 57

Lutol Suchy

Czapla Jan

Czapli, Czwórak

Bukowina 113

Chlastawa

Czapla Jan

Gruszka

Kamionka 113

Brójce

Czapla Sebastian

Macuły

Kamionka 18

Sulimierz

Czapla Wojciech

Zadrogi

Bukowina 35

Cieplejowice

Darmohraj Jan

Kołtuny

Kamionka 51

Ukrainiec

Darmohraj Ksawery

Ksawerko

Kamionka 142

Ukrainiec

Dec Antoni

Bobyk

Kamionka 159

Sybir, Drążków

Dec Błażej

Kaziuryny

Kamionka 61

Lutol Suchy

Dec Jan

Bartiszy

Kamionka 96

Lutol Suchy

Dec Jan

Boguszy

Kamionka 48

Bojków

Dec Jan

Chajasi

Kamionka 127

Rogoziniec

Dec Jan

Wawryczyne

Kamionka 81

 

Dec Józef

Boguszy

Kamionka 78

Rogoziniec

Dec Józef

Chajasi

Kamionka 35

Rogoziniec

Dec Józef

Paciany

Kamionka 105

został

Dec Józef

Pawli

Bukowina 25

Pacholęta

Dec Józef

Wawryczyne

Kamionka 59

Ołdrzychowice

Dec Kazimierz

Marcijasi

Kamionka 34

Suchy Lutol

Dec Ludwika

Guntowlany

Bukowina 137

Korfantów

Dec Maciej

Decy

Kamionka 39

Lutol Suchy

Dec Maria

Gaździckie

Kamionka 89a

Kosieczyn

Dec Maria

Miśki

Kamionka 53

Gołkowice

Dec Michał

Futryka zięć

Bukowina 106

Gołkowice

Dec Mikołaj

Bartiszy

Kamionka 35a

został

Dec Mikołaj

Decy

Kamionka 40

Lutol Suchy

Dec Mikołaj

Dynysy

Kamionka 152

Sulimierz

Dec Mikołaj

Łupij, Nóż jajko

Bukowina las 186

 

Dec Mikołaj

Wojteczki

Kamionka 44

Ukrainiec

Dec Paweł

Krawcy

Bukowina 4

Rogoziniec

Dec Paweł

Mojteczki

Kamionka 45

Łagowiec

Dec Piotr

Czumaki

Kamionka 43

Cieplejowice

Dec Piotr

Dynysy

Kamionka 68

został

Dec Piotr

Muskałycha

Kamionka 3

Ukrainiec

Dec Piotr

Paciany

Bukowina 84

Brójce

Dec Piotr

Wawryczyne

Kamionka 60

Bojków

Dec Wincenty

Wojteczki

Kamionka 46

Lutol Suchy

Dec Wojciech

Prasoła

Bukowina 12

Bojków

Dudyński Jan

Iwaśko

Bukowina 100

Ukrainiec

Dudyński Paweł

Byrezy

Bukowina 93

Gołkowice

Dudyński Stach

Jacków Stach

Bukowina 99

k. Świdwina

Dynysiuk Michał

Pacian

Kamionka 101

Ukrainiec

Dynysiuk Mikołaj

Dynysy

Kamionka 71

Ukrainiec

Dynysiuk Paweł

Rysyki

Kamionka 56

Ukrainiec

Dynysiuk Piotr

Dynysy

Kamionka 70

Ukrainiec

Dynysiuk Zonyk

Dynysy, Zonyk

Kamionka 69

Ukrainiec

Dzioba Ignacy

Szymoni

Kamionka 95

Łagowiec

Dzioba Mikołaj

Dzioba

Kamionka 58

Lubsko

Dzioba Stanisław

Tymciów Stach

Kamionka 50

Dzierzgów

Dżul Andrzej

Dżuli

Bukowina 130

Rogi - Ukrainiec

Dżul Kondrat

Dżuli

Kamionka 123

Ukrainiec

Dżul Piotr

Dżuli

Bukowina 130

Wrocław - Ukr.

Fridfeld Jankel

Jankel

Bukowina 135

Żyd - obóz zagłady

Futryk Piotr

Futryk

Bukowina 94

Ukrainiec

Gajb Maria

Marzyca

Kamionka 24

Bojków

Gałusza Maciej

Gałuszy

Bukowina 111

Cieplejowice

Gaździcki Antoni

Szewcy

Bukowina 114

Pacholęta

Gaździcki Jan

Lisy

Bukowina 138

Bojków

Gaździcki Józef

Lisy

Bukowina 139

Brójce

Gaździcki Kazimierz

Pawłowskie

Bukowina 81

Brójce

Gaździcki Marcin

Gaździckie

Kamionka 151

Barlinek

Gaździcki Piotr

Kozaki

Kamionka 74

Bojków - sam

Głowacki Antoni

Rarogi

Bukowina 32

Wierszczyca

Głowacki Jan

Kozaki

Bukowina 97

Jerzmanki

Głowacki Michał

Pawłusi

Bukowina 82

Pacholęta

Głowacki Piotr

Czaban

Bukowina 132

Stary Dwór

Głowacki Piotr

Giery, Michalina

Bukowina 73

Pacholęta

Głowacki Piotr

Gubernaśko

Bukowina 104

Wojcieszyn

Głowacki Sebastian

Pawłusi

Bukowina 83

Milno - został

Gonta

 

Bukowina las 191

Ameryka

Góral Marcin

Kliński

Bukowina 40

Gorzów - syn

Gruntowska Katarzyna

Gruntowskie

Kamionka 111

Ukrainiec

Gruntowska Tekla

Gruntowskie

Kamionka 110

Ukrainiec

Gumienny Stanisław

Humenny

Bukowina 23

Wrocław

Hajda Wincenty

Hajdy

Bukowina 52

Stary Dwór - żona

Hawryszczak Jan

Kudyndy

Bukowina 69

Brójce

Helik Piotr

Burłaki

Kamionka 11

k. Ziel. Góry

Hłynczuk

 

Bukowina las 178

Ukr. - Sybir

Hnatów Paweł

Hnatów, Jacycha

Bukowina 88

Ukrainiec

Hnatów Prokop

Hnatiji

Bukowina 124

Stary Dwór

Hrynkiewicz Jan

Kubuni

Kamionka 117

Ołdrzychowice

Hrynkiewicz Mikołaj

Hrynkiewicz

Kamionka 29

Dzierzgów

Huriszny Michał

Burysz, Kuszer

Kamionka 148

Ukrainiec

Jabłoński Wasyl

Suchuwija

Bukowina 127

Ukrainiec

Jakimczuk Antoni

Hryci

Bukowina 85

Rogoziniec

Jakimczuk Józef

Kowal Baranów

Bukowina 39

Nabłocie

Jakimczuk Piotr

Hryci

Bukowina 86

Chociszewo

Janów Jan

Oglądacz

Kamionka 149

Ukrainiec

Jarmaleńko Michał

Jarmaleńko

Kamionka 26

Ameryka

Jaroszewski Michał

Jaroszewski

Kamionka 99

Ukrainiec

Jóźwin

 

Bukowina las 176

 

Jóźwin

 

Bukowina las 177

 

Jukel

Jukel

Kamionka 16

Żyd - obóz zagłady

Jukel

Jukel

Kamionka 81a

Żyd - obóz zagłady

Kaczka Jan

 

Bukowina las 179

 

Karaim Anna

Karaimy

Kamionka 129

Lutol Suchy

Karaim Jan

Demki

Kamionka 134

Ukrainiec

Karaim Piotr

Komary

Kamionka 83

Ukrainiec

Kołodyński Onufry

Stępki

Kamionka 143

Ukrainiec

Kozak Stanisław

Juzicha

Kamionka 145

Rogoziniec

Kozłowski Jan

 

Bukowina las 181

 

Krąpiec Antoni

Franusi

Bukowina 64

Brójce

Krąpiec Franciszek

Hrycki

Kamionka 131

Sulimierz

Krąpiec Franciszek

Wojtuły

Bukowina 65

Bojadła

Krąpiec Jan

Jantoszki

Bukowina 7

Dzierzgów

Krąpiec Jan

Krzomci

Bukowina 30

Lutol Suchy

Krąpiec Jan

Pawłowskie

Bukowina 152

Pacholęta

Krąpiec Józef

Kwatyrka

Bukowina 21

Zaborze

Krąpiec Józef

Pitrowskie

Bukowina 28

Lutol Suchy

Krąpiec Marcin

Krzomci

Bukowina 16

Lutol Suchy

Krąpiec Mikołaj

Krzomci

Bukowina 15

Lutol Suchy

Krąpiec Paweł

Krzomci

Bukowina 29

Lutol Suchy

Krąpiec Stanisław

Krzomci

Kamionka 41

Bojków

Krąpiec Tomasz

Krzomci

Kamionka 42

Bojków

Krąpiec Władysław

Krzomci

Kamionka 116

Sulimierz

Krąpiec Wojciech

Pitrowskie

Bukowina 151

Chociszewo

Kubów Wasyl

Piki

Kamionka 21

został

Kuczmaj Chwedor

Sawki

Kamionka 80

Ukrainiec

Kułaj Paweł

 

Bukowina las 185

 

Kuryło

 

Bukowina las 175

Ukrainiec

Kuszneryk Jan

Bałabusty

Kamionka 67

Ukrainiec

Kuszneryk Jan

Kandyrała

Kamionka 73

Ukrainiec

Lechkun Łukasz

Lechkun

Kamionka 77

Gołkowice

Letka Rozalia

Baszczynicha

Bukowina 163

Dąbrówka

Letki Jan

Sucheckie, Gierka

Bukowina 123

Głuszyna

Letki Józef

Botiuk

Bukowina 164

Pacholęta

Letki Józef

Kuczyrawy

Bukowina 143

Biskupice

Letki Kazimierz

Franusi, Baby

Bukowina 60

Cieplejowice

Letki Kazimierz

Jantoszki

Bukowina 6

Stary Dwór

Letki Michał

Boguszy

Kamionka 47

Rogoziniec

Letki Paweł

Wójtuła

Bukowina las 171

Zielęcice - żona

Letki Piotr

Szyligi

Bukowina 72

Australia

Letki Szczepan

Giery

Bukowina 75

Pacholęta

Lichwiarz

 

Bukowina las 187

Sybir

Lichwiarz

 

Bukowina las 188

Sybir

Lis Adam

Matywuszki

Bukowina 34

Dzierzgów - żona

Lis Mikołaj

Kogut

Bukowina 5

Pleszew

Lis Piotr

Myśliwcy

Kamionka 147

Pomorze

Łoik Józef

Szwerydy

Kamionka 135

Sulimierz

Łoik Maria

Darmohraji

Kamionka 88

Sulimierz

Łoik Michał

Czapli

Bukowina 78

Pacholęta

Łopuszan

Wąsaty

Bukowina las 173

Ukrainiec

Łucyk Szymon

Szwerydy

Kamionka 136

Dzierzgów

Majkut Antoni

Kajitany

Bukowina 105

Lutol Suchy

Majkut Bartłomiej

Kajitany, Bartek

Bukowina 98

Cieplejowice

Majkut Jan

Łuci

Bukowina 68

Pacholęta

Majkut Jan

Szandar

Bukowina 160

został

Majkut Kajetan

Bobyk

Kamionka 79

Lutol Suchy

Majkut Marcin

Karaimy

Kamionka 128

Dzierzgów

Majkut Piotr

Miśki

Kamionka 54

Pacholęta

Malec Teofil

Malec

Bukowina 26

 

Maliszewski Antoni

Zahnibidy

Bukowina 76

Ołdrzychowice

Maliszewski Jan

Klinki

Bukowina 41

Lutol Suchy

Maliszewski Mikołaj

Krawcy

Bukowina 3

Lutol Suchy - syn

Maliszewski Piotr

Byrezy, Śmiszny

Bukowina 92

Gołkowice

Marcijaś Antoni

Bazyli, Gmyter

Bukowina 120

Pacholęta

Marcijaś Gmytro

Pućko

Kamionka 108

Ukrainiec

Marcijaś Grzegorz

Gmytrusi

Bukowina 89

Ukrainiec

Marcijaś Michał

Kaspruni

Kamionka 57

Lubsko - sam

Marcijaś Michał

Kaziury

Kamionka 82

Brójce - żona

Marcijaś Mikołaj

Iwasyki

Kamionka 140

Ukrainiec

Marcijaś Mikołaj

Marcijaś

Kamionka 91

Ukrainiec

Marcijaś Paweł

Sucheckie

Kamionka 37

Ukrainiec

Marcijaś Stanisław

Stach Krzywy

Kamionka 58a

Olsztyńskie

Marcinków Aniela

Kaziury

Bukowina 146

Różańsko

Marcinków Franciszek

Kaziura

Bukowina las 167

Bojadła

Marcinków Józef

Kaziura

Bukowina las 168

Bojadła - źona

Marcinków Piotr

Kaziury

Bukowina 134

Stary Dwór

Markiewicz Aleksander

ksiądz proboszcz

Bukowina 58

Bojków

Marson

 

Bukowina las 189

Ukrainiec

Mazur Andrzej

Macuły

Kamionka 7

Kosieczyn

Mazur Franciszek

Mazury

Kamionka 104

Mostkowe

Mazur Jan

Sucheckie

Bukowina 17

Brójce

Mazur Karol

Rarogi

Bukowina 33

Brójce

Mazur Michał

Grzybki

Bukowina 49

Brójce - żona

Mazur Piotr

Mazury

Kamionka 120

Mostkowo

Miazgowski Mikołaj

Miazgowskie

Kamionka 146

Rogozoniec

Mykytów Jan

Mykyta

Kamionka 52

Ukrainiec

Myszka Stefan

Myszka

Bukowina las 169

Ukrainiec

Myszka Władysław

Myszka

Bukowina las 166

Krążkowo

Nakoneczny

 

Bukowina las 184

Ukrainiec

Ożga Jan

Przywory

Kamionka 115

k. Kluczborka

Olejnik Alfons

Dynysy

Kamionka 150

k. Kłodzka

Olejnik Andrzej

Kozaki

Bukowina 133

Gołkowice

Olejnik Franciszek

Kseńka

Bukowina las 180

Lutol Suchy

Olejnik Józef

Barabolko

Kamionka 94

Łagowiec

Olejnik Józef

Kseńka

Bukowina 53

Lutol Suchy

Olejnik Mikołaj

Kukuruzka

Kamionka 125

Ukrainiec

Olejnik Mikołaj

Olejniki

Kamionka 64

Sulimierz

Olejnik Piotr

Kaziuryny

Kamionka 62

Dzierzgów

Ozierański Michał

Koleśnik

Kamionka 157

Morysów

Parasiewicz Tomasz

Olejniki

Kamionka 63

Olsztyńskie

Pastuszka Marcin

Pastuszki

Kamionka 121

zmarli

Pawlik Adam

Jadamcunio

Kamionka 4

Ukrainiec

Pawłowska Anna

Baszczyne

Bukowina 80

Lutol Suchy

Pawłowska Rozalia

Zahnibidy

Bukowina 77

Chociszewo

Pawłowski Antoni

Pawłowski

Kamionka 9

Gołkowice

Pawłowski Franciszek

Franek z Kawał.

Bukowina 47

Pacholęta

Pawłowski Jan

Giery, Baranicha

Bukowina 74

Jarczów - żona

Pawłowski Józef

Dragan

Bukowina 50

Rogoziniec

Pawłowski Marcin

Czyryszeńka

Kamionka 8

Bojków

Pawłowski Piotr

Taćki

Kamionka 139

Kosieczyn

Pawłowski Stanisław

Baszczyne

Bukowina 79

Dąbrówka

Pawłów Kazimierz

Kazio Pitrowsk.

Bukowina 156

Kosieczyn

Pawłusyk Piotr

Pawłusyk

Kamionka 107

Ukrainiec

Pączek Józef

Pączek, Apon

Bukowina 42

Rogoziniec

Petryszyn Antoni

Cypryny

Kamionka 141

Ukrainiec

Petryszyn Paweł

Paweł z Dułanu

Bukowina 101

Cieplejowice

Płysiuk

Chrystusik

Bukowina las 182

Ukrainiec

Podpieniak Leon

Kupki

Kamionka 137

Opalewo

Poszwa Andrzej

Poszwy

Kamionka 85

Ukrainiec

Poszwa Antoni

Darmohraji

Kamionka 86

Ukrainiec

Poszwa Antoni

Piki

Kamionka 22

Ukrainiec

Poszwa Józef

Żuki, Szwabki

Kamionka 15

k. Rojewa

Poszwa Mikołaj

Gałuszy, Poszwa

Bukowina 110

Ukrainiec

Poszwa Stanisław

Sufiki

Kamionka 13

Barlinek

Poznański Piotr

Poznański

Bukowina 126

Ukrainiec

Raróg Anna

Gruszkowa H.

Kamionka 30

została

Raróg Jan

Grzybki

Bukowina 19

Brójce

Raróg Jan

Michaliny

Kamionka 20

Bojków

Raróg Jan

Rarogi

Kamionka 162

 

Raróg Paweł

Rarogi

Bukowina 147

Dzierzgów

Raróg Piotr

Rarogi

Bukowina 148

Wierszczyca

Romanów Jan

Iwan

Kamionka 103

Ukrainiec

Romanów Michał

Tudorka

Kamionka 122

Ukrainiec

Rudak Piotr

Rudak

Kamionka 158

Morysów

Rygiel

 

Bukowina las 190

Sybir

Sagat Jan

Sagat

Kamionka 156

Brudzewice - żona

Sigal Leizer

Wuzer

Bukowina 2

Żyd - obóz zagłady

Skibilak Paweł

Tadajko

Bukowina 117

Chociszewo - żona

Skibilak Tadeusz

Tadajko

Bukowina 96

Ukrainiec

Stefaniszyn Mykyta

Gałuszy, Mykyta

Bukowina 109

Buszkowice

Suchecki Franciszek

Pawli

Bukowina 24

Śmierdnica

Suchecki Jacek

Sucheckie

Kamionka 36

Ukrainiec

Suchecki Józef

Sucheckie

Bukowina 153

Pleszew

Suchecki Karol

Suchecki

Bukowina 123

został

Suchecki Mikołaj

Sucheckie

Kamionka 100

Ukrainiec

Suchecki Piotr

Sucheckie

Bukowina 18

Rogoziniec

Suchecki Roman

Roman, Małanka

Bukowina 87

Ukrainiec

Surmiński Tomasz

Surmiński

Kamionka 92

Ukrainiec

Syrotiuk Antoni

Hurobcy, Hudyr

Bukowina 102

Ukrainiec

Syrotiuk Eliasz

Rarogi

Bukowina 54

Łagowiec

Syrotiuk Jan

Iwaneńki

Bukowina 55

 

Syrotiuk Jan

Rarogów Jaśko

Bukowina 46

Łambinowice

Syrotiuk Michał

Hurobcy, Krzywy

Bukowina 112

Ukrainiec

Syrotiuk Michał

Rarogów Michał

Bukowina 48

Łagowiec

Syrotiuk Mikołaj

Syrotiuki

Bukowina 128

Ukrainiec

Syrotiuk Piotr

Hurobcy

Bukowina 131

Ukrainiec

Syrotiuk Piotr

Syrotiuki

Bukowina 129

Stary Dw.- Ukr.

Szapsa

Szapsa

Kamionka 126

Żyd - obóz zagłady

Szeliga Andrzej

Guntowlanów J.

Bukowina 95

Gołkowice

Szeliga Antoni

Oglądaczy

Kamionka 119

k. Rojewa

Szeliga Helena

Guntowlany

Bukowina 136

Polanowice

Szeliga Jan

Szyligi

Bukowina 165

Stary Dwór

Szeliga Józef

Byreza

Bukowina 43

Rogoziniec

Szeliga Józef

Hrycki

Kamionka 72

Sulimierz

Szeliga Michał

Ficzko

Bukowina 159

Stary Dwór

Szeliga Mikołaj

Dragany

Bukowina 10

Dzierzgów - źona

Szeliga Mikołaj

Szyligi

Bukowina 20

Stary Dwór

Szeliga Piotr

Byrezy

Bukowina 149

Rogoziniec

Szeliga Piotr

Filko

Kamionka 87

Dzierzgów

Szewczuk

Ganczarz

Kamionka 112

Ukrainiec

Szweryda Jan

Rysyki

Kamionka 55

Ukrainiec

Szweryda Michał

Barany, Czumak

Bukowina 37

Gołkowice

Szymków Józef

Basienty

Bukowina 154

Bojków - żona

Tomków Jakub

Kuba

Bukowina 125

Stary Dwór

Trembulak Michał

Trymbulaki

Kamionka 160

Łagowiec

Walentyński Szymon

Walintyński

Kamionka 14

Bojków

Władyka

 

Bukowina las 174

Ukrainiec

Władyka Hryhorko

Kobylan

Bukowina las 170

Ukrainiec

Wnuk Wojciech

Michaliny

Kamionka 19

Byczyna

Wróbel

 

Bukowina las 192

 

Zając Antoni

Bazyli

Bukowina 155

Bojków

Zając Antoni

Zając

Kamionka 155

Jasieniec

Zając Franciszek

Siara

Bukowina 116

Sulimierz - żona

Zając Jan

Drozdy

Bukowina 108

Buszkowice

Zając Jan

Kubichy

Bukowina 91

Lutol Suchy

Zając Józef

Hajdy

Bukowina 51

Lutol Suchy

Zając Józef

Tyreszki

Bukowina 14

Stary Dwór

Zając Justyn

Justyn

Kamionka 153

Morysów

Zając Kazimierz

Zający

Bukowina 122

Łambinowice

Zając Ludwika

Bazyli

Bukowina 119

Francja

Zając Michał

Siara

Bukowina 103

Cieplejowice

Zając Michał

Szewcy

Bukowina 115

Sulimierz

Zając Mikołaj

Paciany

Kamionka 102

Ukrainiec

Zając Rozalia

Bazyli, Świstun

Bukowina 118

k. Ziel. Góry - córka

Zając Stanisław

Stach Szewców

Bukowina 36

Jeżów

Zając Stanisław

Szyligi

Bukowina 71

Stary Dwór

Zakrzewska Józefa

Zakrzewska

Kamionka 1

Ameryka

Zaleski Andrzej

Pitrzyńcy

Bukowina 142

Pacholęta

Zaleski Antoni

Maciołki

Bukowina 140

Rogoziniec

Zaleski Antoni

Marcijasi

Kamionka 33

Bojków - żona

Zaleski Antoni

Sirantów J.

Bukowina 11

Rogozlniec

Zaleski Jan

Czyrwińskie

Bukowina 63

Rogoziniec

Zaleski Jan

Kudyndy

Bukowina 70

Rogoziniec

Zaleski Jan

Zaleskie

Kamionka 66

Bojków

Zaleski Jan

Zaleskie

Kamionka 124

został

Zaleski Józef

Czyrwińskie

Bukowina 141

Lutol Suchy

Zaleski Józef

Czyrwińskie z Ł.

Bukowina 161

Kosieczyn

Zaleski Józef

Łuci, Bogacz

Bukowina 67

Biskupice

Zaleski Józef

Przywory

Kamionka 114

k. Kluczb - dzieci

Zaleski Kazimierz

Dragany

Bukowina 9

Łambinowice

Zaleski Marcin

Sucheckie

Kamionka 38

został

Zaleski Michał

Michał z drańczy

Kamionka 163

 

Zaleski Mikołaj

Franusi, Karpoła

Bukowina 59

Rogoziniec

Zaleski Mikołaj

Gaździckie

Kamionka 90

Kosieczyn

Zaleski Mikołaj

Siranty

Bukowina 66

Chociszewo

Zaleski Paweł

Franusi

Bukowina 61

Rogoziniec

Zaleski Piotr

Czyrwińskie

Bukowina 62

Rogoziniec

Zaleski Piotr

Gałuszy

Bukowina 90

Kosieczyn

Zaleski Piotr

Pitrzyńców P.

Bukowina 44

Lutol Suchy - żona

Zaleski Piotr

Zaleskie

Kamionka 144

Czorko

Zaleski Piotr

Zaleskie, Chytio

Kamionka 65

k. Złotoryji

Zaleski Szczepan

Pitrzyńcy

Bukowina 150

Brójce

Zaleski Szczepan

Wojteczków Szcz.

Kamionka 106

Pomorze

Zamościsty Jan

Zamościsty

Kamionka 12

Polanowice

Zawadzki Mikołaj

Jantoszki

Bukowina 8

Pacholęta

Sklep Kółka Rolniczego

 

Bukowina 145

 

Szkoła

 

Kamionka 5

 


BUKOWINA - SZKIC ZAGRÓD
opracował: Pan Adolf Głowacki ze Szczecina na podstawie informacji byłych mieszkańców Bukowiny a w szczególności: Stanisławy Głowackiej (nr 73), Bolesława Jakimczuka (nr 85), Józefa Letkiego (nr 164), Jana Deca (nr 25) i Bronisława Zawadzkiego (nr 8) w sierpniu 1988 roku.

Plan zagród Milno - Bukowina
(plik 1,1 MB, 2698 x 1939
kliknij żeby obejrzeć)

KAMIONKA - SZKIC ZAGRÓD
opracował: Pan Adolf Głowacki ze Szczecina

Plan zagród Milno - Kamionka
(plik 854 kB, 2604 x 1756
kliknij żeby obejrzeć)
Komentarze
maria dnia wrzesień 20 2008 20:21:15
Dzięki za ten spis zagród
Remek dnia wrzesień 20 2008 21:42:19
Dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że się Pani spodobało.
maria dnia marzec 06 2009 14:08:38
Pan B.Ożga poinformował, że w spisie mieszkańców Milno-Kamionka nr.115 /Przywory/ pomyłkowo wpisano nazwisko Jego przodka.Powinno być OŻGA.
Administrator dnia marzec 06 2009 21:01:22
Pani Mario, poprawiono literówkę nazwiska w spisie mieszkańców Milno-Kamionka nr 115 /Przywory/.
Dziękuję za odzew i pozdrawiam
maria dnia marzec 06 2009 21:37:41
Dziękuję Panu Administratotowi za ekspresową poprawkę a użytkowników proszę o wpisywanie komentarzy do poszczególnych artykułów. Pozdrawiam
zalz dnia marzec 14 2011 11:21:05
Dla Remka, ogromnej podpory fachowej w pracy Marysi
SPECJALNE podziekowania. To nieoceniona robota dla milnian.
zbigniew
halinakozub dnia październik 31 2011 17:15:43
Witam wszystkich, miło mi odwiedzić stronę, na której spotykają się mieszkańcy i ich potomkowie pochodzący z miejsca, w którym urodziła się moja mama Katarzyna Zaleska mieszkała w Kamionce pod nr 114. Rodzice mamy a moi dziadkowie zmarli a moją mamę wychowywała ciocia mamy. Trzej bracia mamy: Piotr -zamieszkał po wojnie w USA, Stanisław i Władysław - już nie żyją - właśnie wczoraj pożegnaliśmy ostatniego brata Władysława, miał 86 lat. Mama często wspomina okres swojego dzieciństwa, choć są to już wspomnienia zatarte. Cieszę się, że mogę w ten sposób dowiedzieć sie więcej o korzeniach i zobaczyć miejsce tak bliskie mojej rodzinie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Copyright ©Grupa Przyjaciół Milna. Wykonanie: Remek Paduch & Kazimierz Dajczak 2008-2017